Портал Bizua.com.ua » Статьи » Articles » Зима близько

Зима близько

by: Ramon
Просмотров: 199
Кол-во слов: 87
Дата: 05.12.17 Time: 11:31
Коммментариев: 0.

Восени та взимку виходить з дому без верхнього одягу в нашому регіоні щонайменше безглуздо. Найпоширеніший різновид його, зручний для міського життя, це звичайна куртка. І якщо раніше вона мала в першу чергу зігрівати, то сьогодні дизайнери пропонують такі варіанти, що можна подумати і про естетичну складову.

Яку чоловічу куртку обрати в 2017

Незважаючи на те, які модні тенденції правлять, чоловіча куртка повинна бути зручною і теплою. Комфорт - понад усе. У цьому плюс сучасних модних тенденцій, які зуміли поєднати в верхньому одязі бездоганний вигляд, функціональність і практичність. Цими властивостями в повній мірі володіють чоловічі куртки, доступні до миттєвого придбання на сайті https://bolf.ua/ukr_m_Чоловічий-одяг_Куртки-чоловічі_Куртки-зимові-1917.html

Отже, експерти прогнозують цієї зими найбільший попит таким категоріям:

  • Парка
  • Стьобана куртка
  • Пуховик

Розглянемо окремо кожну з них.

Чоловічі парки

У 2017 році чоловічі парки будуть так само популярні як і в попередні. І зовсім не дивно, адже чоловіки полюбили їх за практичність і лаконічний, продуманий дизайн. Ця куртка в стилі «кежуал» полюбилася і спортивним чоловікам, і діловим. Вона добре зігріває, не сковує рухів і може використовуватися практично під будь-який образ.

Стьобані куртки

Ромбовидні рядки, якими відрізняються подібні вироби, багатьом припали до душі. Виглядають ці куртки лаконічно, елегантно, та стримано. Привертають увагу своєю універсальністю і унікальністю.

Пуховики

На якийсь час пуховики пропали з поля зору, поступившись місцем шкіряних куртках і дублянкам. Але, завдяки тому, що виробники стали пропонувати варіанти пуховиків з екологічними наповнювачами, чоловіки все частіше віддають перевагу цьому варіанту. Що до кольору, то популярні як однотонні вироби, так і строгі прінти.

Чи варто купувати онлайн

Знайти якісний чоловічий одяг за доступною ціною є нелегкою задачею. На жаль, ринки повняться товарами сумнівного походження, або ж найдешевшого з Китаю та Туреччини. Досі європейські товари за зрозумілу ціну можна придбати лише в мережі інтернет.

Магазин одягу Bolf став доступний для українських покупців лише цього року, але має досвід роботи на європейському просторі вже з 2010. Обслуговування в ньому відповідає європейському рівню, окрім стандартних умов, є можливість:

  • обміну або повернення придбаного товару без зазначення причини
  • безкоштовної доставки
  • придбання в розстрочку

Сайт https://bolf.ua/main-ukr.html ідентичний до сторінок цього міжнародного бренду, працюючих в ЄС. Він має зручний і зрозумілий інтерфейс, надає можливість легко обрати необхідну річ завдяки простої в користуванні навігації.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки