Портал Bizua.com.ua » Статьи » Articles » Покупка нових квартир

Покупка нових квартир

by: Ramon
Просмотров: 129
Кол-во слов: 570
Дата: 10.08.18 Time: 08:35
Коммментариев: 0.

 

Квартири в хмарочосах. В даний час в багатьох містах України будується безліч багатоповерхових новобудов. Такі будинки є досить ефективним способом вирішення дефіциту житлової нерухомості. Вибрав ЖК "Сімейна фортеця" ви будете довольні всим.

Отже, наприклад, якщо ввести в пошуковий рядок Інтернету запит з текстом - «продаж квартири в Луцькі», можна побачити, що в цьому місті, де на відміну від сусідніх районів не ведеться активне будівництво новобудов, спостерігається підвищений попит на ринку нерухомості. Якщо вам потрібні квартири в новобудові, то ви можете звертатись до нас.

Але якщо до сучасних багатоповерхівок ми всі вже звикли, то виникнення хмарочосів на території Українських міст ще викликає у багатьох з нас живий інтерес і непідробний захват. 

Побудувати висотна будівля досить складно. Але ще складніше його якісно спроектувати. Розробка такого будинку вимагає неймовірно високого рівня професіоналізму архітекторів і конструкторів. Адже воно має не просто надійно стояти і витримувати колосальні навантаження, воно ще й має бути добре пристосоване для комфортного проживання людей. Для цього доводиться продумувати дуже складну систему комунікацій, яка може включати кілька десятків інженерних систем. Всі подробиці можна знайти на цьому сайті: fortecya.lutsk.ua.

Як не дивно, але одна з найбільш важливих і складних інженерних задач при конструюванні хмарочоса є розробка віконних конструкцій.

Вікна повинні мати підвищену міцність, надійність, довговічність і звичайно опірність тепловтрат. Продумуються вікна з урахуванням сили і пульсації вітру в тій місцевості, де буде зведено будівлю.

Робота проектувальників ускладнюється тим, що для висотних будівель в Україні поки ще немає певної нормативної бази, до якої можна було б прив'язати параметри конструкцій. Деякі норми, що регулюють характеристики вікон, встановлюваних у висотках, існують, але їх можна обійти, чим і користуються проектувальники.

Так, наприклад, замість того, щоб встановлювати не відкриваються склопакети на поверхах вище 22, їх починають встановлювати з 35 поверху, збільшуючи тим самим кількість житла з більш прийнятними експлуатаційними умовами.

В процесі проектування можуть бути проігноровані і норми щодо максимальної площі скління. Це відбувається з тієї причини, що потенційні покупці житла в висотках бажають насолоджуватися видом з великих широких вікон.

В любому випадку, якщо ви бажаете придбати квартиру в новобудові, ви можете звертатись до нас.

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки