Портал Bizua.com.ua » Статьи » Articles » Переселення українців по території Росії

Переселення українців по території Росії

by: Ramon
Просмотров: 81
Кол-во слов: 72
Дата: 28.07.17 Time: 14:41
Коммментариев: 0.

На нашій планеті відбувалося кілька масових переселень народів різної національності, чи їх груп. У свій час навіть з земель Сибіру і Далекого Сходу тогочасні кочові народи одри, гуни, готи і інші великою кількістю переселилися на вже цивілізовані території Європи. На наших землях проживали навіть сармати, а в Причорномор’ї скіфи. Сотнями років все мінялося створювалися нові держави ба навіть імперії, з під гніту яких приходилося знову шукати кращої долі по світу, до таких належало населення України. 

Адже Україна була захоплена російським царатом, а західні регіони колонізувала тодішня Австро-Угорщина та панська Польща. Титульна нація була неймовірно принижена і в масовій кількості шукаючи роботи, та вільних земель емігрували в далекі краї. Велика колонізація вільних земель в тогочасній Росії відбувалася нашим людом.

Українці лівобережної України від утисків панів переселялися в далекий Амурський, та приморський край і регіон Далекого Сходу. Дані землі пізніше було названо Зелений Клин. Ця величезна територія Приамур’я була захоплена Росією у Китаю. В ті часи на цій місцині проживала невеличка кількість корінного народу. Даний регіон мав у своїх володіннях один мільйон квадратних кілометрів території. В цих місцях у гирлі ріки Амур Росія заснувала міста-порти Ніколаєвськ, а також Хабаровськ. Вже у тисяча вісімсот шістдесятому році у центрі Амурського краю засновано місто Владивосток і великий порт. Переселенський рух українців на Далекий Схід був доволі організованим адже все проводилося в інтересах держави. На державному рівні центральна влада дбала про перевіз українців на нове місце проживання морем. Тобто тут за кошти держави перевіз людей здійснювався морем з Одеси.

Генерал-губернатор Приморського краю Унтерберг наділив українських поселенців найкращими землями уссурійської низовини. Кожна родина яка прибула сюди мала наділ в сто десятин землі, це для українських селян було великим заохоченням. Сюди на переселення добиралися і своїм коштом. Для ще більшого заохочення царський уряд Росії на протязі десяти років осіб молодого віку звільняв від військової повинності. Тут всі були звільнені від податку так званого подушного, та від земельного податку теж звільнялися на двадцять років. Справою переселення людей на ці території займалися відповідальні державні установи які були підпорядковані Міністерству Внутрішніх справ. Як вже було сказано еміграційний рух українців продовжується і в наш час. Адже кожна людина бажає достойно жити, заробляти відповідні гроші на проживання і відпочинок для своєї родини. В нашій країні на даний час такі можливості можуть бути для окремих осіб, а значить приходиться емігрувати в цивілізовані країни щоб відчувати себе ЛЮДИНОЮ по справжньому. Для допомоги бажаючим виїхати на заробітки за межі України працюють ліцензовані візові центри, до яких належить і ВІЗОВИЙЦЕНТР «БЕЗ КОРДОНІВ». Ця установа надає реєстрацію на візу, допомогу по працевлаштуванні за кордоном, а також послуги з навчання за межами України і вся робота проводиться на законній основі - http://www.bezkordoniv.com.ua/

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: Еще нет оценки