Портал Bizua.com.ua » Статьи » Articles » Нові підручники для 9 класу вже представлено на розгляд громадськості

Нові підручники для 9 класу вже представлено на розгляд громадськості

by: Ramon
Просмотров: 88
Кол-во слов: 62
Дата: 29.03.17 Time: 15:54
Коммментариев: 0.

Нещодавно громадському загалу було представлено близько 180 підручників для 9 класу за новою програмою, які отримали гриф Міністерства освіти і науки України. Тепер їх чекає другий етап тестування – громадське обговорення та апробація практикуючими вчителями. Це абсолютно новий процес для нашої системи освіти, який діє вже кілька років. Всі версії відібраних підручників представлені на платформі, розробленій Інститутом модернізації змісту освіти спільно з консультантами та громадськістю, у електронному вигляді, та всі педагоги, а також представники адміністрації навчальних закладів мають можливість ознайомитися з ними, та обрати саме той варіант, який вони вважають найвдалішим. Таким принципом роботи користувалися колись видавці oxford book, які намагалися співпрацювати не тільки з кращими авторськими колективами, але й враховувати думку пересічних вчителів, які будуть використовувати потім ці посібники в навчальному процесі.

Цікавим є те, що створення такого репозитарію допоможе зробити процес відбору більш прозорим та демократичним. Таке рішення підтримали не тільки освітяни, але й видавці навчальної літератури. Окрім самого відбору, всі учасники матимуть можливість висловити свої зауваження та побажання до кожного представленого проекту . Так англійська мова підручники, які часто викликають незадоволення у філологів, тепер можуть біти абсолютно різними і неочікуваними. Автори намагалися взяти до уваги досвід іноземних видавництв, і на основі вітчизняної нової програми створити посібники, які б не просто давали знання, але й допомагали учням готуватися до майбутнього обов’язкового ЗНО з іноземної мови.

Піклуємося не лише про зміст, але й про зовнішнє оформлення Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич нещодавно зустрілася з молодими дизайнерами, які наразі створюють проекти оформлення нових підручників для 10 класу. Як зазначила керівник відомства, на даний момент цьому питанню взагалі не приділяється жодної уваги, тому кожен видавець робить таку обкладинку , яку хоче. Тепер підхід зміниться, та вже в наступному році всі книги, які попадуть у портфелі школярів, будуть оформлені в одному стилі. На сайті bookletka.com представлено всі підручники за діючою програмою, та великий асортимент додаткових посібників, які допоможуть учням краще опанувати матеріал, а педагогам зробити процес навчання цікавішим та змістовнішим.

Об авторе:

ramon


Рейтинг: Еще нет оценки