Портал Bizua.com.ua » Статьи » Articles » Дівчата поїхали вчитися в Португалію

Дівчата поїхали вчитися в Португалію

by: Ramon
Просмотров: 354
Кол-во слов: 122
Дата: 29.10.17 Time: 22:48
Коммментариев: 0.

У Черкаській області сталася днями приємна подія - три студентки отримали можливість навчатися за кордоном. Університет, в якому буде проходити навчання ця славна трійка, знаходиться в Португалії.

Така подія в черговий раз доводить той факт, що Черкаська область не обділена талановитими і здатними людьми. Раніше ці три дівчини вчилися в місцевому університеті іноземних мов.

Тепер вони зможуть отримати диплом іноземної держави, і при цьому це буде диплом про вищу освіту в одному з найкращих навчальних закладів Португалії.

Таке стало можливим завдяки ближчої співпраці двох навчальних закладів. Вони уклали між собою угоду, яка обумовлює 6 місяців перебування дівчат за кордоном.

На даний момент Альоша Гончарова, Інга Каплюченко, Юлія Заремблюк знаходяться в теплому і дуже симпатичному містечку. Тут вчаться найрізноманітніші студенти з різних країн і різних національностей.

Вони вже встигли зареєструватися і ознайомитися з тутешніми правилами і традиціями. Як повідомляє cherkasy-city.com, дівчата налаштовані дуже позитивно і тримаються впевнено. Вони кажуть, що все складається дуже сприятливо.

Зараз вони активно готуються до старанного навчання, адже вони планують здати іспити на відмінно. По приїзду, вони були дуже зачаровані місцевими будівлями і міськими парками неземної краси.

Будемо сподівається, що дівчата зможуть подужати навчання і вийдуть звідти справжніми переможницями. Навчання - це головне для майбутнього покоління, адже їм доведеться знати набагато більше, ніж попередньому поколінню, але ці дівчата вже кращі.

Об авторе:

Ramon 


Рейтинг: Еще нет оценки